Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

5 місць куди можна поставити меблі з штучного ротангу

Садові меблі з штучного ротангу дуже універсальні та відмінно виглядають всюди. Але яке місце найкраще підходить для ваших меблів з ротангу?

Плетені меблі з техноротангу вимагають мінімального догляду і, як правило, їх можна без проблем очистити від будь-яких забруднень. Однак, залишаючи садові меблі на одному і тому ж місці на довгий час, важливо стежити за зоною, де вони встановлені.

Плетені меблі на натуральній траві

Наведене вище твердження особливо актуально для натуральної трави. Якщо ваші садові меблі стоять на галявині, ми рекомендуємо час від часу переміщати їх, щоб уникнути мертвих плям. Якщо одна ділянка трави знаходиться під прикриттям протягом тривалого часу, не отримуючи достатньої кількості сонячного світла і води, вона швидше за все загине.

Якщо ви час від часу переміщує меблі, регулярно косите, обробляєте траву, садите нове насіння – ви уникнете цих проблем.

Наші меблі мають алюмінієвий каркас. Завдяки цьому вони досить легкі. Тому переносити їх з місця на місце не складе великих труднощів.

Другий варіант - штучна трава

Штучна трава зручний варіант для невеликих садових ділянок. Оскільки у вас може не вистачити простору, щоб постійно переміщати садові меблі в нові місця. Штучну траву не потрібно стригти і поливати, що дає вам можливість поставити садові меблі на бажане місце.

Меблі з техноротангу дуже ефектно виглядають як на натуральній траві, так і на штучній. Поєднання плетеного виробу з гарною зеленою травою створює затишну і теплу атмосферу для відпочинку. Подивіться самі на ці фото. Дивлячись на них вже хочеться переміститися туди і розташуватися зручніше 🙂

Меблі з техноротангу розташовані на тротуарній плитці

Третій варіант куди можна поставити меблі з штучного ротангу – тротуарна плитка. Це може бути як відкритий майданчик у дворі покритий плиткою, так і тераса.

Тротуарна плитка – як і будь-який інший штучний матеріал – один з найбільш зручних варіантів. Так як вона не вимагає особливого догляду, меблі можна не переносити з місця на місце.

Окремим плюсом розташування меблів на плитці є хороша циркуляція повітря знизу. Особливо це актуально для комплектів, які не мають високих ніжок.

Подивіться, як виглядають плетені меблі на тротуарній плитці.

Плетені меблі на терасі

Якщо біля вашого будинку є тераса – чудово! Це найпопулярніше і найзручніше місце для меблів з штучного ротангу.

Незалежно від того накрита у вас тераса чи ні меблі можуть знаходиться на ній цілий рік, так як вони не бояться перепадів температури, опадів і прямих сонячних променів.

А оскільки меблі ще й легкі – їх можна встановлювати на терасі, що знаходиться на даху пентхауса.

Подивіться, які зони відпочинку можна організувати на терасі. Правда, виглядає красиво і комфортно?

Альтанка - ще одне підходяще місце для плетених меблів

Все те, що написано вище щодо тераси можна застосувати і до альтанки. Плетені меблі в альтанці виглядають дуже гармонійно.

У нас в наявності є комплекти меблів для компактних альтанок, і набори меблів на 10 і більше персон для великих компаній. Щоб подивитися які меблі ми виготовляємо – перейдіть в каталог на нашому сайті.

Також ми запрошуємо всіх бажаючих приїхати до нас в шоурум. Ви можете наживо подивитися на наші меблі і оцінити її якість.

Ми знаходимося за адресою: Київська обл., м Буча, вул. Тарасівська, 32

Будемо раді вас зустріти!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

ІНШІ НАШІ СТАТТІ

Догори