НАШИ СОЦСЕТИ:
КОРЗИНА:
0
грн.
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

8 критеріїв яким повинні відповідати садові меблі

Якщо раніше садові меблі були ознакою особливого ​ достатку, то сьогодні можливість облаштовувати відкритий простір на подвір’ї доступно багатьом і не вважається чимось незвичайним.

Тому сьогодні ми розповімо яким критеріям повинні відповідати садові меблі для комфортної та тривалої експлуатації. І в кінці статті підведемо підсумки в таблиці.

 1. Стійкість до перепадів температури і вологи.
  Це мабуть перше на що потрібно звернути увагу. Меблі для використання на відкритому повітрі повинні бути стійкими до будь-яких погодних умов. Спокійно переносити високу і низьку температуру, дощ, сніг, і не втрачати при цьому своєї якості. В іншому випадку меблі швидко стануть непридатними для використання.
 2. Довговічність меблів.
  Кожен матеріал має свій термін служби. Наприклад, меблі з пластику вважається одними з найбільш нетривких, чого не скажеш про меблі з металу або штучного ротангу. Щоб вам не доводилося часто міняти садові меблі краще відразу придбати її з матеріалу, який має великий термін служби.
 3. Особливості догляду.
  При виборі меблів зверніть увагу наскільки вони вимогливі в догляді. Потрібно чи ні їх покривати спеціальними засобами захисту, наприклад антикорозійними або лаком. Чи можна ставити гаряче? Як чистити від пилу? Звичайно, бажано вибирати меблі з мінімальними вимогами в чищенні і догляді, щоб в подальшому не витрачати багато часу і сил на це.
 4. Комфорт меблів.
  Вибираючи садові меблі ви скоріше за все переслідуєте ціль створити куточок комфорту і затишку. Тому безумовно меблі повинні бути зручними для тіла. Лідером в цьому питанні є – меблі зі штучного ротангу. Погодьтеся відпочивати на плетеному стильному дивані з м’якими подушками – одне задоволення!
 5. Мобільність.
  Наскільки складно буде переставляти меблі з місця на місце? Це теж важливий момент при виборі меблів. Садові меблі повинні бути досить легкими, щоб можна було без великих зусиль поміняти їх місце.
 6. Асортимент.
  Це не найважливіший критерій, але тим не менш цікавіше вибирати там, де є вибір за дизайном, кольором, формою. Особливо в разі, якщо є прив’язка до загального екстер’єру.
 7. Екологічність меблів.
  Зрозуміло, що меблі з натурального дерева – це найбільш екологічний варіант садових меблів. Але якщо ви вирішите зробити вибір на користь штучних матеріалів – важливо щоб сировина була сертифікованою і під час використання не було сторонніх хімічних запахів. Інакше є ризик розвитку алергії.
 8. Ціна.
  І наостанок декілька слів про вартість меблів. Ми ні в якому разі не закликаємо купувати найдорожчі меблі або щось подібне. Але ціна як відомо безпосередньо залежить від якості виробу. Тому теж слід враховувати цей момент. Заощадивши зараз на покупку якісних меблів ви можете витратити набагато більше потім на ремонт або повну заміну виробу.

Ось наші 8 критеріїв на які слід звертати увагу при виборі садових меблів. Якщо хочете вибрати гідний варіант, який буде служити довгі роки – візьміть до уваги наведені рекомендації.

А зараз ми порівняємо кілька найпоширеніших матеріалів для виготовлення садових меблів в контексті наших критеріїв. Візьмемо для прикладу меблі з дерева, пластику, металу, каменю і штучного ротангу та подивимося які меблі відповідають більшій кількості вимог.

8 критериев которым должна отвечать садовая мебель

Наши телефоны:

+38 093-246-5510; +38 050-380-1890

Звоните в рабочее время: пн-сб 10.00-18.00 | вс 10.00-16.00

Или закажите обратный звонок, заполнив форму ниже: