Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Чи можна меблі зі штучного ротангу залишати на вулиці під час дощу або в сніжну погоду?

Садові меблі з штучного ротангу, які виробляються з високоякісного первинного полімеру можна залишати під дощем або снігом. З меблями торгової марки Matori нічого не станеться, це абсолютно точно.

Дізнавшись відповідь на своє питання в першому реченні, не поспішайте закривати цю сторінку, ми хочемо аргументувати і розповісти чому ж все-таки наші меблі можуть знаходиться на вулиці круглий рік, не дивлячись на погоду. І чи всі меблі з техноротангу однаково стійкі до змін в погоді?

"А у нас меблі з техноротангу порвалися, а каркас поржавів, після того як залишили їх зимувати на вулиці"

Не чули таке зауваження? Ми, на жаль, не раз чули. Дійсно, сьогодні на ринку є меблі з техноротангу, які всупереч обіцянкам погано переносить опади. В чому це виражається? Такі меблі буквально після першого холодного сезону “життя” на вулиці втрачають свою якість: тьмянеет колір, іржавіє каркас, волокна техноротангу лопаються на кутах виробу, а потім і в інших місцях. Це основні ознаки того, що меблі виготовлялись з дешевої і недовговічної сировини. Термін служби плетених вуличних меблів безпосередньо залежить від того, з яких матеріалів їх виготовляють.

Алюмінієвий каркас і першокласний техноротанг - ключ до того, що меблі будуть служити не один десяток років при будь-якій погоді

Напевно всім відомо, що сталеві каркаси більш схильні до корозії. Меблі з сталевою конструкцією дешевша, і її забороняється залишати на вулиці під час сирої погоди. Причина – каркас почне іржавіти.

Чого не скажеш про алюміній. Цей метал дуже довговічний і має високу корозійну стійкість завдяки оксидній плівці. Простіше кажучи він не іржавіє. Тому алюміній найкраще підходить для каркасу вуличних меблів. Саме з цього металу ми виготовляємо конструкції для всіх наших меблів.

Далі про сам техноротанг.

Його можна виготовляти з абсолютно різного складу і виду полімеру. Він може бути як із вторсировини, так і з первинних матеріалів.

І всі варіанти виробництва техноротангу мають право на існування. Але, єдине, про що вам варто пам’ятати – від якості сировини залежить довговічність меблів і їх готовність переносити різні погодні умови.

Ми зараз не будемо заглиблюватися в подробиці виробництва кожної фабрики, можемо сказати тільки про себе.

У нас виробництво повного циклу. Ми виготовляємо меблі від початку до кінця, починаючи з матеріалів для меблів і закінчуючи готовим виробом. Техноротанг теж створюємо у себе на виробництві з первинної сертифікованої сировини способом високого і низького тиску.

Ми використовуємо таку формулу для виготовлення волокна, яка дозволяє виробляти меблі з терміном служби до 30-ти років! При цьому ви можете сміливо їх експлуатувати в будь-яку погоду. Меблі торгової марки Matori мають високу термостійкість. Вони не іржавіють, не деформуються і не рвуться через перепади температури (літо/зима), постійні дощі та сніг (осінь/зима) або палючого сонця (літо).

Тому ми і дали позитивну відповідь на питання на початку статті. Наші плетені вуличні меблі добре зарекомендували себе як ті, що реально не бояться будь-яких погодних умов і особливо опадів. І в цьому переконалися наші клієнти на власному досвіді.

Подушки і матраци для меблів водонепроникні?

Пару слів про подушки і матраци для вуличних меблів.

Ми шиємо подушки і матраци з вологовідштовхувального текстилю. Не можна сказати, що він повністю не промокає перебуваючи тривалий час під проливним дощем або снігом.

Перевага цього текстилю в тому, що він не вбирає в себе вологу під час сирої і похмурої погоди. У нього не з’являється запах вогкості, коли на вулиці тривалий час підвищена вологість повітря. Але коли йдуть дощі або сніг найкраще подушки прибирати в будинок або інше приміщення.

Всі наші вуличні меблі однакової якості?

Так. Ми використовуємо одні й ті ж матеріали і сировину для виготовлення вуличних меблів. Коли ви бачите знижки і знижену ціну на деякі (або всі) товари в нашому каталозі це зовсім не означає, що вони виготовлені з більш низької якості техноротангу або каркас меблів з іншого металу. Знижки на наші меблі означають лише одне – ми хочемо зробити їх більш доступними для всіх жителів нашої країни.

А ви вже ознайомилися з нашим асортиментом меблів?

Якщо ні – запрошуємо перейти в каталог. Якщо у вас виникнуть питання або ви захочете приїхати до нас – зв’яжіться нами за номером, вказаним на сайті.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

ІНШІ НАШІ СТАТТІ

Догори