Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Чи можуть садові меблі з техноротангу прогнити через дощі та вологість?

Скоро осінь – сезон дощів та вогкості. Тому стало актуальним питання, чи можна меблі зі штучного ротангу залишати на вулиці в цей період, або краще перенести їх в приміщення?

Все залежить від того, які у вас меблі з ротангу.

По-перше: натуральний чи штучний ротанг, а по-друге: якого виробника. Що стосується натуральної деревини – тут все зрозуміло, краще такі меблі берегти від негоди. А на рахунок другого моменту – так, на ринку вуличних меблів є чимало виробників, чиї меблі досить швидко псуються через вплив вологи. Так як техноротанг одного виробника може суттєво відрізнятись від техноротангу іншого виробника.

Тому, щоб, не вводити вас в оману, відразу попереджаємо, що мова в цій статті йде про меблі нашого виробництва – Matori™. Тому що тільки про наші меблі ми можемо точно сказати які погодні умови вони витримують.

Якщо каркас з алюмінію - меблі не будуть іржавіти.

Перше, від чого залежить чи будуть прогнивати або іржавіти садові меблі це каркас.

Наші меблі виготовляються з алюмінієвого каркасу.

Алюмінієвий каркас не іржавіє, не гниє і не уражається грибком, пліснявою. Меблі з таким каркасом можна експлуатувати на вулиці цілий рік. Чому?

По-перше: алюміній має покриття у вигляді оксидної плівки, яка захищає цей метал від руйнування.
По-друге: в процесі виробництва конструкції ми покриваємо алюміній порошковою фарбою. Вона захищає метал від корозії, а також дозволяє пофарбувати конструкцію в будь-який колір за шкалою RAL.

Тому наші плетені меблі можна залишати на вулиці цілий рік. Дощ, сніг або просто підвищена вологість не руйнує її конструкцію.
Але каркас це тільки частина меблів.

Якщо штучний ротанг виготовлений з якісної первинної сировини - меблі можуть перебувати на вулиці цілий рік.

Волокна штучного ротангу можуть виготовлятися з різного сировини. Від того, що входить до складу поліротангу залежить як довго вам будуть служити меблі і чи можна їх залишати на вулиці під час дощу.

Ми плетемо садові меблі зі штучного ротангу власного виробництва. Волокна виготовляємо з сертифікованого первинного полімеру, тому що первинна сировина в рази підвищує міцність і термін служби виробу.

Склад волокна техноротангу у нас не найдешевший, але він гарантує якість всіх наших виробів. Кожні меблі, які ви бачите на сайті можна залишати на вулиці весь рік, вони не тріскаються і не деформуються. Це перевірено особисто нами, так як ми самі користуємося своїми меблями, та нашими клієнтами!

Також до складу техноротангу ми додаємо спеціальний компонент, який захищає предмет від втрати кольору. Завдяки чому наші меблі не вигорають і не тьмяніють на сонці. Це ще один плюс, який ви отримаєте зробивши у нас замовлення.

Вуличні меблі, які ви купите у нас не зіпсуються через вологу, дощ, сніг або прямі сонячні промені!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
ІНШІ НАШІ СТАТТІ
Догори