Киевская обл., г. Буча ул. Тарасовская, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Вс - выходной

073 333 09 09

Як вибрати зручний садовий обідній стілець?

Вибір стільця для вашої обідньої зони на відкритому повітрі – це певна задача. Якщо ви зробите неправильний вибір, то, можливо, вам не буде комфортно і не сподобається проводити час на свіжому повітрі.

У нашому каталозі вже є скомплектовані обідні набори, в які входять стільці різної форми, в залежності від стилю набору. І крім дизайну обіднього комплекту, його вартості варто звернути увагу на те, які стільці входять до набору.

Отже, зверніть увагу на деякі моменти, щоб вибрати свій обідній стілець на відкритому повітрі.

Підтримка спини. Плетені стільці зі спинкою.

Спинка стільця грає важливу роль в комфортному відпочинку. Якщо у вас часто болить спина, тоді вам знадобляться стільці з більш жорсткою і зручною спинкою. Як правило, на нашому виробництві є в наявність деякі моделі стільців. Ви можете приїхати до нас, подивитися і оцінити чи підходять вони вам чи ні.

Якщо ж вам подобається “потонути” в м’якому кріслі, то вам підійдуть ті варіанти стільців або крісел, які йдуть з товстими подушками.

Ротангові стільці з підлокітниками.

Підлокітники – опора для рук – ще одна ключова особливість, що підвищує комфорт плетеного стільця. Вони бувають різної форми, а висота як правило, стандартна. Ми виготовляємо стільці з ротангу з вигнутими підлокітниками, що додають додатковий комфорт.

Ось деякі варіанти стільців і крісел з нашого каталогу.

Висота сидіння - ще один момент, на який слід звернути увагу при покупці стільців з ротангу.

Залежно від того, для чого ви першочергово хочете купити ротангові стільці, буде залежати висота сидіння. Наприклад, низьке сидіння добре підходить для відпочинку і розслаблення, але не ідеально для обіду, так як буде здаватися, що ви сидите занадто низько.

Більш високі стільці дозволять вам комфортно пообідати, але це не ідеальний варіант для тривалого відпочинку на свіжому повітрі.

Протестуйте стільці перед покупкою

Ми рекомендуємо протестувати меблі перед покупкою, зокрема, посидіти і відчути наскільки особисто вам комфортно.
Як ми вже писали, на нашому виробництві є в наявності деякі варіанти стільців. Ми запрошуємо вас приїхати до нас і оцінити їх!

Наша адреса: Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
ІНШІ НАШІ СТАТТІ
Догори