НАШИ СОЦСЕТИ:
КОРЗИНА:
0
грн.
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Меблі для вашої ванної кімнати

На сьогоднішній день меблі зі штучного ротангу стали дуже популярними. Все більша кількість людей облаштовуючи свої будинки купують меблі і аксесуари з цього матеріалу. Що служить такій поширеності? Хороша робота маркетологів або це завдяки особливостям і якостям штучного ротангу?

У цій статті ми поділимося з вами тим, як себе зарекомендували меблі з техноротангу для ванної кімнати.

Кожна людина розуміє, що меблі для ванної кімнати повинні відповідати деяким вимогам. Тому що це кімната, де підвищена вологість і температура повітря, можливі сліди води на підлозі і меблях.

Виходячи з цього, щоб вам не довелося часто ремонтувати або міняти меблі, потрібно вибрати ті, які готові до подібних “випробувань”, а особливо до …:

 … високої вологості. Це найголовніший пункт. Оскільки у ванній вологе повітря – це норма – меблі повинні бути в першу чергу вологостійкими. Ось на цьому етапі багато останнім часом стали цікавитися меблями зі штучного ротангу. Адже поліротанг (штучний ротанг) – це той матеріал, який 100% не псується під впливом вологи і вогкості. Меблі зі штучного ротангу не “цвітуть”, на них не з’являється цвіль, грибок.

ВАЖЛИВО!
Не плутайте натуральний ротанг зі штучним. Меблі з натурального ротанга для ванних кімнат не підходять, тому що вони можуть деформуватися від постійної вологи.

… підвищеної температури. Звичайно, температура повітря у ванній, як правило, не критично висока, але тим не менше вище ніж в інших кімнатах. А для деяких матеріалів цього може бути достатньо, щоб прийти в непридатність. Як ми вже описували раніше, меблі зі штучного ротангу добре адаптовані до високої температури. Кошики для білизни, шафки, комоди – не втратять своєї якості. І що ще потрібно відзначити – ці меблі не токсичні і під впливом температури вони не мають запаху.

… побутової хімії. Меблі зі штучного ротанга не потребує чищення за допомогою побутової хімії. А від моментів, коли засіб для прибирання випадково потрапляє на меблі ніхто не застрахований. Обладнавши свою ванну цими меблями ви можете не бояться, що пролита побутова хімія зіпсує її колір. Досить просто стерти засіб з меблів вологою губкою.

… плям води, мила, косметики. Це найпоширеніші забруднення ванних кімнат. Шафи та інші предмети зі штучного ротангу легко можна почистити за допомогою теплої води і губки. Якщо потрібно відмити плями косметики – додайте в теплу воду трохи рідкого мила. І в кінці просто протріть вологою ганчіркою. Як бачите і в цьому випадку меблі з техноротангу дуже практичні у ванній кімнаті.

І ще 4 плюси в адресу меблів зі штучного ротангу для ванної кімнати.

  • Невелика вага. У разі, якщо вода потрапить під меблі – навіть тендітній жінці буде не складно її посунути і протерти підлогу.
  • Компактний розмір. Як правило в ванну кімнату замовляють меблі невеликих розмірів, але досить містку. Якщо бажаєте – ми виготовимо меблі за індивідуальним розміром.
  • Зовнішній вигляд. Меблі з техноротанга виглядає легко і стильно. Вони додуть вашій ванній новий затишний образ.
  • Варіанти форм і кольорів. Оскільки ми самі виробляємо штучний ротанг і вироби з нього – ви можете замовити меблі абсолютно будь-якої форми, розміру і кольору.

Короткий підсумок статті

Меблі з техноротангу – це успішне поєднання стилю і практичності. Вони стійкі до вологи, температури, навантажень, за ними легко доглядати. Мають невелику вагу і прекрасний зовнішній вигляд. Тому, якщо ви теж зупините свій вибір на цих меблях – не пошкодуєте!

Наши телефоны:

+38 093-246-5510; +38 050-380-1890

Звоните в рабочее время: пн-сб 10.00-18.00 | вс 10.00-16.00

Или закажите обратный звонок, заполнив форму ниже: