НАШИ СОЦСЕТИ:
КОРЗИНА:
0
грн.
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Меблі зі штучного ротангу для лазні, сауни або басейну

Меблі зі штучного ротангу – це той випадок коли, “стильно” йде в парі з “практично”. Тенденція облаштовувати кімнати для відпочинку в лазнях і саунах меблями з техноротангу набирає все більше популярності.

Але справа не тільки в тому, що це модно, стильно і красиво. Всю свою позитивну репутацію ці меблі заслужили завдяки практичності у використанні і властивостями матеріалу.

5 об’єктивних причин замовити для лазні, сауни або басейну меблі зі штучного ротангу

Підвищена вологість повітря і постійні перепади температури – це головні особливості лазні і сауни. Тому далеко не кожні меблі підходить для їх облаштування.

Наприклад, дерев’яні меблі з часом можуть розсихатися, деформуватися, а у важкодоступних місцях покриватися цвіллю і грибком. М’які меблі через постійну вологу може “відволожитися”. А пластикові – через підвищену температуру часто починають виділяти різкий синтетичний запах.

Щоб уникнути всіх цих проблем рекомендується використовувати для лазні, сауни, а також і для басейну меблі зі штучного ротангу. Тому що вони призначені для використання в непростих кліматичних умовах.

  • Меблі з техноротангу не бояться вологи. Штучний ротанг – зокрема нашого виробництва – під впливом постійної вологи не деформується і не пліснявіє. Також сам каркас меблів, виконаний з алюмінію, – не піддається корозії і на ньому не розмножуються бактерії і грибки, що є частою проблемою в подібних приміщеннях.
  • Штучний ротанг пристосований до перепадів температури. Меблі не втрачають своєї якості і первісного вигляду навіть при такому температурному режимі, як від -40 до +50 С.
  • Меблі не токсичні. Що стосується нашого виробництва – ми виготовляємо штучний ротанг з первинного сертифікованого полімеру. Він за своїм хімічним складом абсолютно не токсичний, не має запаху і не викликає алергій.
  • Не вибагливі в догляді та зберіганні. За цими меблями дуже легко доглядати. Досить регулярно протирати їх мильним розчином і вологою ганчіркою.
  • Подушки з водовідштовхуючими властивостями. При пошитті подушок ми використовуємо матеріал, який легко чистити і не промокає від вологи, що важливо для лазні та сауни.

Пам’ятайте!
Постійна волога, і висока температура не впливають на штучний ротанг так, як на інші матеріали. Тому замовивши меблі з техноротангу ви гарантовано будете задоволені!

Які меблі зі штучного ротангу можна замовити для лазні, сауни або басейну?

Плетені з техноротангу меблі виглядають досить стильно. Вони створять комфортну і затишну обстановку в кімнаті, де після водних процедур ви зможете отримати насолоду від відпочинку.
Як правило, для облаштування таких приміщень використовують як цілі комплекти меблів, так і окремі дивани, крісла, столики і шезлонги – якщо це стосується басейну.

Наша компанія виконує індивідуальні замовлення. Це означає, що ми можемо виготовити меблі повністю під ваші потреби і побажання. Це стосується всього: кольору, форми, кількості, розмірів. Тому, якщо в нашому каталозі ви не знайдете того, що вам потрібно – зв’яжіться з нами по телефону указаному на сайті і розкажіть, які меблі вам потрібні.

Запрошуємо вас відвідати наш виставковий зал, де можна “наживо” добре розглянути меблі, поспілкуватися з фахівцем і задати йому всі питання.

Наша адреса: м Буча (Київська обл) вул. Тарасівська, 32.
Будемо раді Вас бачити!

Наши телефоны:

+38 093-246-5510; +38 050-380-1890

Звоните в рабочее время: пн-сб 10.00-18.00 | вс 10.00-16.00

Или закажите обратный звонок, заполнив форму ниже: