Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Плетені меблі

Особливості плетених меблів із ротангу (техноротангу)

Плетені меблі це досить широке поняття. Меблі можуть бути сплетені з різних матеріалів, як натуральних так і штучних. В даному випадку ми пишемо про меблі плетені зі штучного ротангу, так як наша компанія є офіційним виробником плетених меблів в Україні.

Які існую варіанти плетених меблів зі штучного ротанга? Для яких цілей можна їх використовувати? У чому переваги таких меблів? Ми зараз коротко і зрозуміло все напишемо.

Почнемо з того, де плетені меблі можна використовувати.

Плетені меблі. Де їх доречно розмістити?

Плетені меблі з техноротангу в першу чергу розроблені для використання на вулиці. Як правило їх розміщують на терасі, веранді, балконі (відкритому чи заскленому), в саду біля будинку та інших відкритих зонах. Це тому що техноротанг дуже добре зарекомендував себе як міцний та стійкий до погодних умов матеріал.

Але в той же час ці меблі з ротангу активно використовуються і в облаштуванні віталень, коридорів, ванних кімнат, спалень та кухні. Якщо вам подобаються плетені меблі ви можете їх розташувати в будь-якому місці свого будинку. Крім готових варіантів меблів, які представлені в нашому каталозі ви можете оформити індивідуальне замовлення. І ми створимо плетені меблі за вашими розмірами, в потрібному вам кольорі.

Плетені меблі. Види і дизайн

Оскільки плетені меблі можна розміщувати в будь-якому місці, то відповідно їх видів дуже багато.

Наприклад, для тераси, якщо у вас велика сім’я і багато друзів, дуже хорошим рішенням буде придбати комплект меблів, який складається з дивана, крісел, пуфів і столика. Щоб під час спільного відпочинку ви могли комфортно розміститися.

До речі, якщо у вас тераса невеликого розміру – можна замовити комплект плетених меблів за індивідуальним розміром.

Для кухні або обідньої зони на відкритому повітрі є зручні та практичні обідні комплекти.

Також в нашому асортименті є дивани, крісла, столи, пуфи, вазони для квітів та інші види меблів.

Відео-огляд

Подивіться які плетені меблі ми створюємо.

Особливості меблів із техноротангу

Плетені меблі з техноротангу дуже міцні та витривалі. Їх можна використовувати на вулиці 24/7/365, тому що ці меблі не бояться снігу, дощу, сонця. Переваги цих меблів наступні:

  • Не бояться перепадів температури. Плетені меблі зі штучного ротангу адаптовані до температурного діапазону -40 – + 50С. Тому вони не втрачають своєї якості ні в морозну зиму, ні спекотним літом.
  • Не бояться снігу і дощу. Зазвичай, будь-які інші меблі потрібно переносити в приміщення на зиму або ж тоді, коли йде дощ, щоб вони не намокли і не втратили свій вигляд. Плетені меблі нашого виробництва повністю вологостійкі. Немає необхідності їх ховати в приміщення під час негоди.
  • Не втрачаєють колір при тривалому використанні на сонці.
  • Як правило меблі, які постійно знаходяться на сонці з часом втрачає насиченість кольору. З нашими меблями такого не буває. Їх колір залишається завжди таким, як і при покупці.
  • Мають невелику вагу. Наші плетені меблі досить легкі, їх без особливих зусиль можна переносити, в міру необхідності, з місця на місце.

Це головні особливості плетених меблів з техноротангу. Більше переваг цих меблів ми опублікували раніше в нашому блозі.

Чи підходять меблі для використання на вулиці в нашому регіоні?

Клімат в Україні досить помірний, тому наша відповідь: так, ці меблі адаптовані до наших погодних умов. Вони можуть знаходиться цілий рік на вулиці і не руйнуватися.

img_1643.jpg

Плетені меблі від виробника, де купити?

Якщо Ви хочете купити плетені меблі хорошої якості, які будуть служити вам тривалий час – зверніть увагу на наш каталог товарів. У нас досить великий вибір меблів.

До того ж ми займаємося виробництвом меблів за індивідуальним замовленням. Якщо Ви хочете купити плетені меблі певного дизайну, форми, кольору і розміру – ми готові виготовити їх для вас.

Якщо ви хочете побачити і оцінити якість наших меблів перед покупкою – можете відвідати наш виставковий зал за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська 32

Будемо раді Вас бачити!

Догори