Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Поради з облаштування тераси

Сьогодні дачні ділянки є у багатьох жителів мегаполісу, і кожному власникові заміського або дачного будинку хочеться облаштувати житло і сад таким чином, щоб вони радували око, і дарували відчуття комфорту. Одним з основних моментів декоративного оформлення є облаштування тераси. Вона грає роль переходу між садом і домом. Підносячись всього на кілька сантиметрів над землею, вона не має стін, тому можна перебувати одночасно на території і будинку, і саду. Найбільш часто зустрічаються тераси прямокутної форми.

Але сьогодні можна зустріти споруди у вигляді півкола, ромба або багатокутника. Вона може бути будь-якої форми, головна умова, знаходження на терасі повинно бути затишним і приємним. Оптимальними місцями для її розташування прийнято вважати південну, південно-західну або південно-східну сторону будинку. При облаштуванні тераси необхідно пам’ятати про наступні моменти: слід подбати про меблі, декоративні елементи і рослинах.

Меблі зі штучного ротангу для тераси

Відмінним варіантом стануть плетені меблі. Стилі при цьому можуть бути будь-якими, головне – щоб меблі повністю відповідали загальній стилістиці тераси і вашим смакам.

На відкриту терасу можна поставити крісло-качалку або невелику гойдалку з навісом. Плетені крісла зі штучного ротангу з м’якими декоративними подушечками, кушетки і невеликі дивани. Також можна додати легкий невеликий столик, стіл зі скляною кришкою, варіантів мільйон. Стіни можна декорувати картинами, вазонами з живими квітами, різьбленими полицями на яких розмістяться елементи декору у вигляді невеликих статуеток, посуду або оригінальних світильників.

Рослини для тераси

У рослинному оформленні терас немає меж або жорстких рамок: все на ваш смак. Це можуть бути численні горшкові рослини як квітучі, так і з декоративним листям. Квіти можуть розташовуватися як завгодно: по всьому периметру тераси, звисати зі стелі, прикрашати кутові частини. Можна створити тіньову завісу за допомогою звисаючих рослин, зробити живопліт з низькорослих чагарників. Поруч з терасою можна висадити різноманітні ароматні квіти і насолоджуватися приємним запахом не тільки вдень, але і ввечері.

Якщо вам подобаються живі квіти в красивих вазонах – їх також можна замовити зі штучного ротангу, в одному стилі з меблями.

Головне, не варто забувати про те, що стиль, в якому оформляється тераса, не повинен відрізнятися від загального оформлення будинку та саду. Прибудова повинна гармонійно вписуватися в загальний пейзаж, а не виділятися окремим акцентом.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
ІНШІ НАШІ СТАТТІ
Догори