Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Професійні рекомендації по догляду, експлуатації та зберіганні меблів зі штучного ротангу

Меблі зі штучного ротангу не потребують особливого догляду. Властивості цього матеріалу роблять меблі простий в обслуговуванні, міцими і надійними. Але до всього потрібно підходити розумно. Є деякі правила експлуатації і догляду, яким необхідно слідувати. Дотримання наших рекомендацій продовжать термін служби ваших меблів. Ознайомтеся з ними.

Як правильно чистити меблі зі штучного ротангу?

 • Штучний ротанг не боїться води. Тому можна сміливо протирати меблі мокрою ганчіркою або змивати пил струменем води з шланга. Після цього просто просушіть меблі на сонці.
 • Дозволяється використовувати пилосос з м’якою ворсистою насадкою. Це особливо актуально, якщо меблі знаходяться в приміщенні.
 • Виводити плями з меблів найкраще теплою водою і звичайною кухонною губкою з милом. Просто змочіть губку в мильному розчині або використовуйте рідке мило і протріть забруднене місце. Після цього промийте чистою водою. Штучний ротанг буде виглядати як новий.

ВАЖЛИВО!
Для чищення меблів з штучного ротангу не можна використовувати агресивні засоби – вони можуть пошкодити колір виробу.

Не рекомендуємо сколювати засохлий бруд з плетіння гострими або твердими предметами. Така груба механічна чистка може нашкодити. Найкраще в такому випадку розмочити бруд теплою водою і змити мильним розчином.

 • Подушки рекомендуємо чистити в хімчистці або самостійно, використовуючи засоби, які підходять для чищення подушок.

Це все, що стосується базових рекомендацій по догляду за меблями з техноротангу. Якщо у вас є питання – телефонуйте за номером +38 050 380 1890 – ми обов’язково вас проконсультуємо.

А зараз кілька слів про те, як експлуатувати і зберігати меблі з техноротангу так, щоб вони прослужили довгі роки.

Поради по експлуатації меблів зі штучного ротангу

 • Незважаючи на те, що меблі відрізняються міцністю вони мають обмеження по вазі – не більше 150 кг на одне посадочне місце.
 • Меблі з техноротангу не призначені для стрибків і інших фізичних вправ.

ПОРАДА!
Якщо потрібно транспортувати меблі – використовуйте захисні чохли, упаковки, щоб запобігти появі подряпин. Захищайте від ударів, поштовхів, падінь.

 • Не можна проливати на поверхню агресивні засоби, такі як кислота, розчинник і т.п.
 • Нагрівання меблів понад 70 С – неприпустимо, оскільки це може пошкодити поверхню. Тому не рекомендуємо ставити меблі з штучного ротангу поблизу відкритого вогню (каміна, мангала, багаття) і близько опалювальних приладів, наприклад обігрівача.

Рекомендації на рахунок зберігання меблів зі штучного ротангу

 • На відміну від натурального ротангу – штучний більш стійкий до температурних перепадів. Але найоптимальніша температура для зберігання меблів від -40С до + 50С. Щоб меблі довше вам прослужили, радимо дотримуватися цих температурних режимів.
 • Складати і зберігати меблі найкраще на ніжках. Не перевертаючи на бік або “головою вниз”.
 • У разі, якщо немає можливості зберігати меблі під дахом або навісом – використовуйте захисні чохли. Замовити чохли ви можете зателефонувавши за номером +38 050 380 1890. Ми виготовимо їх за індивідуальними розмірами, конкретно для ваших меблів.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
ІНШІ НАШІ СТАТТІ
Догори