Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Ротангові меблі

В чому її особливість і 2 моменти на які варто звертати увагу при покупці

У нашому регіоні прийнято меблі зі штучного ротангу називати “меблі ротанга“. Хоча це не зовсім правильно і точно з технічного боку, але таке формулювання ближче нашим клієнтам, тому в статті ми будемо частіше використовувати назву ротангові меблі маючи на увазі штучний ротанг.

Ротангові меблі - це які?

Ротангові меблі – це меблі плетені зі спеціальної синтетичної нитки, яка називається техноротанг. Ці меблі відрізняються міцністю і довговічністю. Вони розроблені спеціально для експлуатації в тих умовах, в яких не рекомедується використовувати меблі з натуральних матеріалів. Наприклад, це відкрита тераса, веранда, альтанка, майданчик в саду.

Якщо в таких місцях розмістити меблі з натуральних матеріалів то вони досить швидко стануть непридатними до використання. Через вплив вологи і сонця на них може з’явитися пліснява, грибок, іржа.

Тому спеціально для таких цілей і були створені меблі зі штучних матеріалів, зокрема ротангові.

В чому переваги ротангових меблів?

Міцність і довговічність, – саме ці 2 властивості є головними перевагами ротангових меблів.

В яких би умовах не перебували меблі з ротангу, вони протягом десятиліть залишаються в хорошому вигляді. Тому що вони мають:

  • Широкий діапазон термостійкості і переносять температуру повітря від -40 до + 50С.
  • Високу вологостійкість. Не деформуються і не руйнуються під впливом проливних дощів або снігопадів.
  • Стійкість до УФ променів. Їх колір не вигорає на сонці навіть у найспекотніші місяці.

Але, заради справедливості, варто відзначити, що не всі ротангові меблі настільки витривалі та довговічні. Їх міцність залежить від якості полімерної нитки з якої плетуть меблі. Якщо нитка виготовлена ​​з недорогих матеріалів, переробленої вторсировини, то якість меблів буде відповідним.

Тому дуже рекомендуємо вам, щоб уникнути неприємних ситуацій запитайте у виробника з якого полімеру сплетені меблі. Меблі мають бути виготовлені з сертифікованого первинного полімеру, який в сотні разів якісніший.

Що поганого в ротангових меблів із вторсировини?

Головне – це те, що продукція із вторсировини відрізняється коротким терміном служби.

До нас часто звертаються з питанням реставрації ротангових меблів, тому бачимо як виглядають меблі з вторсировини через 1-2 сезони.

Для наочності ми хочемо показати вам коротке відео, з якого видно як пошкоджується такий ротанг і каркас.

В якому магазині краще купити меблі з ротангу, щоб не потрапити на неякісний товар?

Компанія Matori™ є офіційним виробником меблів з ротангу в Україні. Багато наших покупців з різних частин країни. Часто до нас звертаються з великих міст, де є свої, місцеві виробники.

Термін служби наших меблів з ротангу – 30 років. Весь цей час вони добре виглядають, не втрачають своєї якості.

У каталозі товарів на нашому сайті є чималий вибір меблів, які вже сьогодні можна замовити. Перейдіть в каталог, подивіться і виберіть те, що підходить саме вам.

Доставка наших меблів здійснюється декількома способами. Ви можете забрати меблі зі складу самостійно або замовити доставку на нашій машині або машині перевізника. Ці всі деталі можна вирішити по телефону.

Чи можна оформити індивідуальне замовлення на меблі з ротангу?

Так, звичайно можна. Ми виготовляємо меблі під індивідуальне замовлення. Ви можете вибрати будь-який дизайн, форму, розмір і колір, а ми втілимо це в реальність. Крім цього можна також вибрати певну форму нитки техноротангу. Ми виготовляємо ротанг для меблів 6-ти форм. При оформленні індивідуального замовлення можете вказати з якої форми техноротангу ви бажаєте отримати меблі.

Подивіться, які індивідуальні замовлення ми нещодавно виконали.

Чи можна подивитися десь наші ротангові меблі?

Так можна. У нас є виставковий зал, де ми раді продемонструвати ротангові меблі. Ви можете приїхати за вказаною адресою і оцінити якість роботи, міцність меблів.

Наш виставковий зал знаходиться за адресою:
Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська 32

Догори