Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Садові меблі ручної роботи

Ручна робота в виробництві меблів завжди цінувалася більше. І це не дивно, адже, коли дивишся на виріб, який виготовлений руками майстра відразу бачиш його особливість. Такі меблі відрізняються високою якістю!

Чому ми плетемо вручну і не використовуємо спеціальні машини для плетіння?

Ми не практикуємо машинне плетіння по ряду причин. Але найголовніша причина, чому віддаємо перевагу ручній роботі – це якість меблів. Ми не раз переконалися в тому, що меблі створені за допомогою машин набагато швидше приходили в непридатність. Міцність плетіння низька і як наслідок через рік-два виріб потрібно віддавати в ремонт.

Всі наші садові меблі з ротангу вищої якості і сплетені виключно вручну. Завдяки цьому ми можемо гарантувати якість всіх виробів. У цьому переконалися наші клієнти.

Які матеріали для виготовлення меблів ми використовуємо?

Всі ротангові меблі, які ми випускаємо, робимо з алюмінієвого каркасу. Він досить гнучкий і що найголовніше – краще ніж інші метали підходить для садових меблів. Готові каркаси потім вручну переплітаються синтетичними волокнами ротангу. Ці волокна ми виробляємо з первинного полімеру.

Штучний ротанг, який використовуємо для виготовлення меблів найвищої якості. Він не деформується через опади або вологу, добре переносить великі перепади температур і не вигорає на сонці. Тому наші меблі можуть служити до 30 років!

Волокна техноротангу неймовірно податливі і тому ідеально підходять для створення різних предметів будь-якої форми, таких як стільці, дивани, крісла, столи, пуфи, шезлонги та інше.

Переваги ручного плетіння меблів з ротангу:

  • Унікальні садові меблі, так як вироби розроблені і створені з нуля нашими майстрами
  • Меблі зроблені з особливою ретельністю і без дефектів
  • На відміну від машинного плетіння – ручна робота міцніша. В результаті ваші меблі прослужать довше
  • Можливість створювати різні стилі плетіння

Оскільки кожен виріб сплетено вручну, це означає, що кожен предмет повністю унікальний. Ми вважаємо, що це робить меблі ще більш особливими, знаючи, скільки часу і турботи було витрачено на кожну деталь.

Ексклюзивна модель підвісного крісла ручної роботи

Ми створюємо не тільки звичайні садові меблі, які широко використовується, але і ексклюзивні варіанти. Наприклад, це підвісне крісло Вермонт.

Ця модель розроблена нами і продається тільки в нашому інтернет-магазині. Крісло Вермонт стане родзинкою вашої тераси!

Якщо ви хочете перевірити, наскільки зручні та міцні наші меблі зі штучного ротангу перед покупкою, ми запрошуємо відвідати наше виробництво. Там ви зможете побачити меблі особисто.

Наша адреса: Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

ІНШІ НАШІ СТАТТІ

Догори