Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Що таке модульні комплекти плетених меблів?

Модульні комплекти меблів зі штучного ротангу, відрізняються тим, що вони складаються з різних, окремих частин – модулів. Їх можна з’єднувати та роз’єднувати виходячи з ваших цілей і бажань.

Як це виглядає?

Наприклад, візьмемо наш модульний комплект з ротангу – Честер.
Він складається з декількох частин і в зібраному вигляді він виглядає ось так.

А ось окремі модулі, які входить в комплект.

У чому переваги модульних плетених меблів?

  • Ви самі можете визначити бажане розташування всіх частин комплекту. Наприклад, сформувати один величезний диван або розібрати його на невеликі крісла, пуфи і інші предмети. Це найголовніша перевага таких комплектів
  • Як правило всі ротангові модульні системи ми виготовляємо на замовлення, тому ви можете вказати точний розмір всіх деталей, які вам потрібні.
  • За допомогою окремих модулів одного комплекту можна приховати якісь дефекти планування. Ви можете розставити комплект таким чином, щоб недоліки або помилки в приміщенні не були помітні для інших.

Подивіться ще варіанти модульних комплектів від виробника садових меблів Matori ™:

Товары не найдены
Вибирайте будь-які з модульних систем садових меблів Matori ™. У нас ви обов’язково знайдете ту комбінацію модулів, яка відповідає вашим уявленням про комфорт!

Спеціальна пропозиція, якої немає в інших виробників.

Якщо ви знайшли в інтернеті фото модульного набору плетених меблів, якого немає в нашому каталозі, ви можете надіслати нам фотографію і розміри, а ми виготовимо спеціально для вас цей комплект!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
ІНШІ НАШІ СТАТТІ
Догори