НАШИ СОЦСЕТИ:
КОРЗИНА:
0
грн.
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Що потрібно знати про меблі зі штучного ротангу до їх придбання

Коротка інструкція для покупця.

Популярність штучного ротангу в світі меблів дуже стрімко росте. І можна бути впевненим, – ще довгі роки вони будуть в тренді.

У зв’язку з таким попитом з’являються багато виробників і продавців меблів з техноротангу. У кожного з них свої ціни, гарантії, терміни служби виробів. І часом розбіжність, наприклад в цінах, досить велика. Чому існує така різниця, і в чому підступ – видно не відразу.

Тому у нас виникла думка написати кілька рекомендацій, які допоможуть вам вибрати якісні меблі, які будуть служити вам десятки років. Ми розповімо на що потрібно звернути увагу і про що спитати продавця або виробника при виборі меблів. Отже, по порядку.

Каркас меблів

Каркас – це скелет і основа меблів. Якщо основа якісна – меблі будуть служити довго. Це зрозуміло.
Як правило при виготовленні меблів зі штучного ротангу виробники використовують металеві конструкції. Зокрема із алюмінієвого або сталевого профілю.

І перше, що вам потрібно дізнатися, з якого металу каркас меблів? З алюмінію чи сталі. Це важливо. Тому що від цього залежить термін служби меблів.

Алюмінієві конструкції не піддаються корозії, чого не можна сказати про сталь, який за своїми характеристиками недовговічний.

Каркаси із алюмінію відрізняються міцністю і з часом експлуатації не деформуються. Первісна форма такої конструкції залишається незмінною довгі роки.

Вироби з цього металу легкі, тому вам не потрібно прикладати безліч зусиль, щоб перенести меблі з місця на місце.

Алюміній один з високо-гігієнічних матеріалів, тому бактерії і грибки на ньому не розмножуються. Ця особливість дуже важлива, якщо ви купуєте меблі для використання під відкритим небом, на терасі, веранді, там де підвищена вологість.

Меблі з алюмінієвого каркасу вище в ціні, ніж зі сталі, оскільки сам метал і робота над ним коштують дорожче. Але вибравши вироби з алюмінієвої конструкції ви можете бути впевненими, що вони прослужать довго і без проблем.

Висновок і наша рекомендація на рахунок каркасу меблів.

Якщо ви хочете придбати меблі зі штучного ротангу один раз і на довгі роки, не мати проблем з ремонтом – каркас повинен бути з алюмінію. Запитуйте у продавця меблів з якого металу конструкція виробу.

Яким повинен бути штучний ротанг?

Наступне питання, на яке ви повинні звернути увагу – характеристики штучного ротангу.

Але спочатку потрібно, щоб ви розуміли, що таке взагалі “штучний ротанг”?

Якщо відповідати коротко, то штучний ротанг – це волокно, яке виробляють методом екструзії – тобто розплавлену під високою температурою синтетичну масу продавлюють через спеціальну форму.

Деякі виробництва виготовляють техноротанг із вторсировини. Це дає можливість продавати вироби дешевше. Але варто знати, що меблі з такого матеріалу недостатньо міцні, а сам штучний ротанг може мати різкий синтетичний запах і як правило він не екологічно чистий.

Тому, якщо в магазині меблів ви побачите крісло, диван чи інший виріб зі штучного ротангу за низькою ціною, перш ніж спокуситися на вартість – пам’ятайте, що швидше за все це меблі зі вторсировини. І цілком ймовірно, що вони не будуть відповідати всім позитивних характеристикам техноротангу.

Якщо говорити про виробництво – Маторі – ми використовуємо у виготовленні техноротангу виключно сертифікований первинний полімер. Це дозволяє нам гарантувати міцність своїх виробів, бути впевненими в тому, що меблі, які ви замовите не розкришяться і не полопаються через час.

Ще зверніть увагу на один фактор

Це якість барвника для техноротангу. Цей момент особливо важливий, якщо ви плануєте використовувати меблі під відкритим сонцем. Тому що від якості барвника буде залежати наскільки довго протримається первісний колір меблів. Якщо фабрика при виготовленні меблів використовує звичайні барвники то приблизно через рік колір почне тьмяніти.

У своєму виробництві штучного ротангу ми додаємо у барвники спеціальні компоненти, які підвищують стійкість до ультрафіолету. Тому вироби зберігають свій первісний колір від 10 років і більше! Він не втрачає яскравість, а білі меблі з часом не жовтіють.

Висновок

Купуючи меблі зверніть увагу на три моменти:

  • З якого металу каркас вироби
  • З якої сировини виготовлений сам штучний ротанг
  • Який використовувався барвник

Детально розпитайте виробника або продавця на рахунок цих фактів. Так як від цього залежить якість і термін служби меблів.

Якщо у вас є питання щодо меблів зі штучного ротангу – звертайтесь за телефоном указаному на сайті. Ми будемо раді вам допомогти!

Наши телефоны:

+38 093-246-5510; +38 050-380-1890

Звоните в рабочее время: пн-сб 10.00-18.00 | вс 10.00-16.00

Или закажите обратный звонок, заполнив форму ниже: