Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Терасні меблі

Що слід враховувати при купівлі меблів для відкритої тераси

Незалежно від того, яка у вас тераса, з дахом або без – меблі для цієї зони повинні бути виготовлені з міцних матеріалів, пристосованих до різних погодних і температурних умов.

За багатьма відгуками наших клієнтів (і не тільки), меблі зі штучного ротангу дуже добре зарекомендували себе як терасні меблі. Хочете знати чому?

Є кілька головних особливостей меблів із техноротангу, які дозволяють успішно експлуатувати їх на терасі.

Терасні меблі. Головні характеристики.

Терасна меблі в першу чергу повинні бути вологостійкими. Тому що навіть якщо ваша тераса покрита дахом дощ, сніг і інші опади все одно будуть потрапляти на меблі. Тому меблі зі штучного ротангу можна по праву назвати терасними меблями, так як вони не руйнуються під впливом вологи, тривалого дощу або снігу.

Другий момент, якому повинні відповідати терасні меблі – це термостійкість. Оскільки ці меблі знаходиться на терасі як правило цілий рік, вони повинні витримувати і морози і спекотне сонце. Штучний ротанг нашого виробництва витримує температурні перепади від -40 до + 50С. Для нашого регіону цієї здатності цілком достатньо.

Третій важливий пункт – терасні меблі не повинні втрачати колір на сонці. Необхідно, щоб вони була стійкими до ультрафіолетових випромінювань.

У своєму виробництві меблів з техноротангу для тераси, ми використовуємо спеціальні компоненти, які значно підвищують стійкість фарби до УФ променів. Завдяки чому наші вуличні меблі не вигорають на сонці через багато років.

Четвертий аспект – це міцність каркасу терасних меблів. Каркас невидимий для користувача, але якщо він створений з неякісного матеріалу – це відчувається відразу. Особливо якщо використовувати меблі на терасі. Ми для виготовлення терасних меблів використовуємо виключно алюмінієвий каркас. Алюміній не піддається корозії, не іржавіє. А внаслідок вологи на ньому не утворюється цвіль і гриби.

Підведемо підсумок. Терасні меблі повинні бути:

  • Вологостійкими
  • Термостійкими
  • Стійкими до УФ випромінювання
  • Мати міцний каркас
img_4958-1.jpg

Відео-огляд готових виробів

Подивіться декілька коротких відео наших меблів.

Де купити якісні меблі на терасу?

Терасна меблі продаються в багатьох меблевих магазинах. Але не завжди ці меблі мають хороші відгуки. Практика показує, що меблі для тераси придбанаі в мас-маркеті не такі якісні, як хотілося б.

Фабрика Matori™ – це офіційний виробник плетених терасних меблів. Ми багато років створюємо високоякісні меблі, які можна експлуатувати на терасі, в альтанці, саду та на іншому відкритому просторі.

За рахунок того, що ми самостійно виготовляємо дуже якісний техноротанг для своїх меблів, ми можемо бути впевнені в їх міцності і довговічності.

Термін служби наших меблів – 30 років і більше. Чому наші меблі для тераси служать набагато довше, ніж у інших виробників, ми описували раніше в одній зі статей в блозі.

У каталозі на нашому сайті є хороший вибір терасних меблів. На сторінці товару кожної моделі меблів ви можете вказати якого кольору ви бажаєте придбати дані меблі.

Також у нас є виставковий зал, куди ви можете приїхати, щоб оцінити якість нашої роботи. Адреса виставкового залу: Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська 32

Терасні меблі на замовлення

Ми працюємо також і з індивідуальними замовленнями. Якщо вам потрібні терасні меблі певного дизайну, форми, кольору – звертайтеся, ми обов’язково виконаємо для вас індивідуальне замовлення. Зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, щоб обговорити всі деталі.

Догори