Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09
MATORI™

Виробник плетених вуличних меблів зі штучного ротангу

Про компанію Matori™

Хто ми?

На сьогоднішній час ми – національний виробник меблів зі штучного ротангу в Україні. Маємо виробничий цех і бригаду фахівців, які працюють над виготовленням плетених меблів. У нас повний виробничий цикл.

А спочатку ми починали свою роботу прямо кажучи в гаражі. Це було в 2015 році. Все почалося з того, що ми шукали плетені меблі для себе. Нам потрібен був виробник, який би виготовив для нас такі меблі. І як виявилося – в Україні ця область була мало розвинена …

Саме в цей момент нам прийшла ідея самостійно спробувати виготовити комплект плетених меблів з техноротангу. Ми придбали інструменти, пройшли необхідне навчання і вже скоро наш перший комплект меблів був готовий і успішно проданий!

Після цього все пішло вгору! Ми дуже “загорілися” ідеєю організувати своє виробництво меблів зі штучного ротангу. Щоб і в нашій країні можна було купити якісні вуличні меблі за прийнятні гроші. І це наша мета в роботі:

otzyvy-o-pletenoj-mebeli.jpg

Створювати комфортні та витривалі плетені меблі, які будуть служити стільки, що швидше набриднуть, ніж втратять свою якість. Маючи при цьому адекватну ціну в даній категорії товарів.
Цього ми стараємось дотримуватися і донині.

Виробник плетених меблів в Україні

Зараз, як ми вже говорили вище, у нас власний цех з виробництва плетених меблів.

Всі меблі, від початку до кінця ми виготовляємо вручну і робимо це на совість. Ми не використовуємо машинне плетіння, тому що якість меблів цього методу значно нижча. Єдине, що ми виробляємо за допомогою обладнання – це саму полімерну нитку (поліротанг). Для його виготовлення ми використовуємо екструдер. Детальніше про сам процес виробництва ми написали окремо в статті: “Виробництво меблів зі штучного ротангу”

proizvoditel-pletenoj-mebeli-iz-rotanga.jpg
individualnye-zakazy-mebeli.jpg

Виконуємо індивідуальні замовлення

Крім готових виробів, які ви можете подивитися на нашому сайті або у виставковому залі (адреса вказана нижче) – ми створюємо індивідуальні замовлення. Це означає, що ви можете або надати готовий ескіз бажаних меблів, або розповісти на словах, що вам потрібно. Після чого ми створюємо 3D візуалізацію (робимо це швидко, не відкладаючи в довгий ящик). Ви дивитесь, оцінюєте, схвалюєте, якщо потрібно – вносите корективи, і ми приступаєм до роботи.

Подивіться відео-презентацію меблів
зі штучного ротангу Matori™

150 +
Виконаних замовлень
20 +
З них громадських закладів
0 +
З міст України

Ми дуже раді і пишаємося тим, що виробляємо меблі за індивідуальним замовленням для
відомих громадських закладів, серед яких:

City Beach Club Kiev

ТРЦ «Dream Town» Київ

Hyatt Regency Kyiv

Оператор Мобільного Зв’язку Київстар

Mantra Beach Club

Ресторан Рібай

Ресторан ЦарьГрад

Ресторан Італієць З Бейрута

На цьому ми поки що зупинимося. Якщо хочете продовжити переглядати галерею наших робіт перейдіть на відповідну сторінку по кнопці:

Підводячи підсумок всьому написаному, хочеться виділити кілька фактів:

  1. З нами ви домовитесь легко і без зайвих нервів. Ми йдемо на контакт і готові вислухати всі ваші уподобання, обговорити їх і втілити. Гарантуємо вам прозору, чисту і чесну співпрацю.
  2. Ми виготовляємо всі меблі вручну. Ми не використовуємо машинне плетіння. Такий підхід допомагає нам бути на 200% впевненим у якості виробів.
  3. У виробництві ми використовуємо техноротанг виготовлений з первинної сировини. В цьому є цілий ряд своїх переваг.
  4. Меблі від Matori™ – це садові плетені меблі від українського виробника. Ми самі все виготовляємо від початку до кінця. Починаючи з полімерної нитки і закінчуючи готовим виробом. Мета нашої компанії – виробляти комфортні та надійні плетені меблі

Запрошуємо вас відвідати наш виставковий зал, де ви можете розглянути,
протестувати меблі і задати нам всі питання. Адреса виставкового залу:
Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32.

Догори