Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, 32

Пн-Сб 10.00-18.00 | Нд - вихідний

073 333 09 09

Виробництво меблів зі штучного ротангу

У компанії Matori™ всі плетені вироби створюються вручну нашими майстрами. Ми не використовуємо машинне плетіння, тому що цей метод помітно погіршує якість роботи і термін експлуатації. Ручна робота дозволяє гарантувати якість, бути впевненим у міцності плетіння.

Зараз ми хочемо трохи ознайомити вас з основними етапами виробництва плетених меблів від Matori™.

Які матеріали ми використовуємо для виробництва меблів з ротангу?

У виготовленні плетених меблів ми використовуємо:

  • Алюміній
  • Техноротанг
  • Текстиль

З алюмінію створюється каркас виробу. Ми вибрали саме його, тому що алюмінієві конструкції не піддаються корозії, чого не можна сказати про сталь, який за своїми характеристиками недовговічний.

Каркаси з алюмінію міцні і з часом експлуатації не деформуються. Первісна форма такої конструкції залишається незмінною довгі роки.

Вироби з цього металу легкі, що теж є плюсом для плетених садових меблів.

Алюміній один з високо-гігієнічних матеріалів, тому бактерії і грибки на ньому не розмножуються. Ця особливість дуже важлива, якщо ви купуєте меблі для використання під відкритим небом, на терасі, веранді і всюди де підвищена вологість.

Коли каркас меблів готовий, ми приступаємо до наступного етапу у виробництві – плетіння. Для цього використовується техноротанг, або як його ще прийнято називати – штучний ротанг.

Техноротанг – це волокно, яке виробляють методом екструзії – розплавлену під певною температурою синтетичну масу продавлюють через спеціальну форму.

Деякі виробництва виготовляють техноротанг з вторсировини. Це дає можливість продавати вироби дешевше. Але варто знати, що меблі з такого матеріалу недостатньо міцні, а сам штучний ротанг може мати різкий синтетичний запах.

Ключова думка цього етапу в тому, що ми не купуємо техноротанг, а самі виробляємо цей матеріал. Ми використовуємо в його виготовленні виключно сертифікований первинний полімер. Це дозволяє нам гарантувати міцність своїх виробів, бути впевненими в тому, що меблі, які ви замовите у нас не розкришаться і не полопаються через деякий час.

Ще один момент, який значно покращує якість меблів – це барвник для техноротангу. Від якості барвника буде залежати наскільки довго протримається первісний колір меблів, чи почне колір “вигорати”.
У нашому виробництві використовуються спеціальні добавки, компоненти, які підвищують стійкість виробу до ультрафіолету. Тому меблі зберігають свій первісний колір до 30 років! Він не вигорає, не втрачає яскравість, а білі меблі з часом не жовтіють.

У нас є досить великий вибір кольорів для техноротангу. Ви можете вибрати будь-який, на свій смак.

Що стосується текстилю.

Для своїх меблів ми використовуємо текстиль з вологовідштовхувальними властивостями, щоб під час експлуатації на відкритому просторі він не втрачав своєї якості.

На сторінці “Текстиль” ви можете подивитися, які кольори зараз у нас доступні і замовити меблі з подушками того кольору, який ви виберете

Підводячи підсумок написаному можемо виділити кілька головних думок:

  • Всі вироби ми виготовляємо вручну, тому що так вигідніше. Вигідніше для вас. Меблі завдяки цьому більш міцні і надійні. А значить ваші гроші не будуть витрачені даремно.
  • Матеріали які ми використовуємо у виробництві відрізняються якістю. Алюміній – кращий матеріал для каркасу садових меблів, а техноротанг виготовляється на нашій же фабриці з первинного полімеру.
  • Текстиль має вологовідштовхувальні властивості, що дозволяє експлуатувати плетені меблі в будь-яку погоду і будь-який час року.

Запрошуємо відвідати виробництво меблів зі штучного ротангу

Наше виробництво і виставковий зал, де можна подивитися всі меблі вживу, знаходиться за адресою:
м. Буча (Київська обл) вул. Тарасівська, 32.

Будемо раді Вас бачити!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
ІНШІ НАШІ СТАТТІ
Догори